info-image

İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan bir hizmet anlayışıyla ülkemiz insanına hak ettiği değeri gösterebilmek için, her biri alanlarında uzman hekimleri, emeğini, sevgisini ortaya koyan en üst düzeydeki yöneticisinden tüm çalışanlarına kadar, çağdaş, güvenilir, kaliteden ödün vermeyen yapımızla; her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içinde olduk.

Hastalarımızın tedavi görürken aldığı sağlık hizmetinin güvenilir, kaliteli ve hijyenik bir ortamda olması gerekir. Bunun için hasta ve hasta yakınlarının hastanemizde kaldığı sürede rahat etmesi için her gerekeni yapmaya çalışıyoruz. Tıbbi sağlık hizmetlerinin yanı sıra otelcilik hizmetiyle de hastalarımızı memnun etme çabası içerisindeyiz.

Ayrıca hastanemiz içinde hastalarımızın sürekli başvurabilecekleri “Hasta Hakları Birimi” bulunmaktadır. Hastane çalışanlarımız, hasta ve yakınlarını kendi ailemizin bir üyesi olarak kabul eder, gösterilmesi gereken ilgiyi, sevgiyi, güler yüzü gösterir. 18 yıllık hizmet süresi boyunca halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan kadromuz ile hastalarımız arasında kopmayan, sıcak bir diyalog bulunmaktadır. Bu diyalogun ana temelinde kalıcı güven yatmaktadır. Hastanemize halkımızın sürekli artan ilgisi bizleri sevindirmektedir. Çalışmalarımıza ayrı bir şevk katan bu ilginin günden güne artacağını ümit etmekteyiz.

İnsan sağlığının öneminin bilincinde, etik değerlerden ödün vermeden, tıbbın en üst düzeyindeki bilgi ve teknolojisinden faydalanarak uygun fiyatlarla, kaliteli, güvenilir ve dürüst sağlık hizmetini her yıl daha çok insana sunmaktır. Özel Bilge Hastanesi olarak bugünün adımlarını yarınlara taşımanın sorumluluğunun bilincinde yolumuza devam edeceğiz.

Özel Bilge Hastanesi Yönetim Kurulu Adına
Yrd.Doç.Dr.Beşir KESİCİ
CEO