0850 460 95 75

پزشکان

Op.Dr.Oğuz GÜLER

زنان و زایمان

او در سال 1976 در شهر کرزیایاکا در استانبول متولد شد. او در سال 1993 از دبیرستان علوم اکتشافی فتیح فارغ التحصیل شد. او در سال 1999 از دانشگاه Ege فارغ التحصیل شد و تخصص خود را در زنان و مامایی در بیمارستان آموزش و پرورش خانم Bakırköy زنان و زایمان دریافت کرد. در سال 2006 او خدمت سربازی خود را در بیمارستان آموزشی و تحقیقاتی GATA Haydarpaşa تکمیل کرد و در سال 2007 سرویس اجباری خود را در بیمارستان دولتی بتمن Kozluk تکمیل کرد. او ازدواج کرده و دارای یک فرزند است. او از نوامبر 2007 در بیمارستان خصوصی بیمارستان مشغول به کار است. او فعالیت های علمی و علمی را انجام داده و بسیاری از مقالات پژوهشی ملی و بین المللی را منتشر کرده است. او نویسنده فصل کاتاپ سزارین Akademik منتشر شده در سال 2018 توسط 'İntech Open İngiltere، ناشر معتبر در انگلستان است. علاوه بر این، بیش از 200 کنگره ملی و بین المللی، جلسات علمی و دوره های زنان و زایمان که به 20 سالگی رسيده است، وجود دارد. اتاق بازرگانی استانبول، انجمن ملی زنان و زایمان ترکیه (TJOD)، انجمن باروری و ناباروری (TSRM)، انجمن اروپایی بازتولید انسانی و جنین شناسی (ESHRE) عضو انجمن های حرفه ای و اتاق های بازرگانی هستند.

در ژانویه 2018، او برنامه آموزش برنامه های بالینی در پزشکی تولید مثل را در بخش IVF (IVF) دانشکده پزشکی کاپا دانشگاه استانبول تکمیل کرد و به عنوان یک متخصص IVF خدمت می کرد. زایمان و ناباروری (زنان و زایمان، زنان و زایمان) چشم انداز زنان باردار: بارداری عادی (تغذیه در دوران بارداری، مصرف دارو در حین بارداری، ورزش در حین بارداری و غیره) تحویل طبیعی با بیهوشی، فیبروئیدهای رحمی در طول سزارین،

معیارهای زنان و زایمان: لقاح آزمایشگاهی، درمان های ناباروری با توجه به آخرین اطلاعات پزشکی، برنامه های واکسیناسیون، مشکلات بی اختیاری ادرار، مشکلات یائسگی، غربالگری سرطان ژنتیکی، درمان بیماری های خوش خیم زنانه، عملیات تشخیصی و درمان لاپاروسکوپی، هیستروسکوپی و سالین روشهای سونوگرافی تزریق، جراحی زنان جراحی واژن و شکم، عمل جراحی زیبایی بینی (Labiaplasty، Vaginoplasty، و غیره) بر روی چنین مسائلی متمرکز هستند.

پرسش از پزشکان