0850 460 95 75

درباره ما

درباره ما

بیمارستان بیلگه جهت ارایه مراقبت های بهداشت عمومی و درمانی جامعه با شعار خدمت صادقانه و قیمت مناسب, نخستین بار در سال 2000 در کوچوک کوی واقع در استانبول تاسیس شد. این بیمارستان در سال 2006 جایزه بیمارستان دوستدارشیرخوار و کودک را دریافت کرد.

بیمارستان بیلگه با بیش از 200 پرسنل یک خانواده ی 18 ساله؛ شامل 2 اتاق عمل خاص، 2 اتاق زایمان، 28 اتاق بستری، 20 درمانگاه، بخش 10 تخته مراقبت ویژه نوزادان، توموگرافی, واحد آندوسکوپی، واحد اورژانس 24 ساعته و خدمات آمبولانس تا بخش مراقبت های ویژه و داروساز می باشد.

بیمارستان بیلگه؛ در بسیاری از شاخه ها داخلی و جراحی با کارکنان متخصص, مجرب و دستگاههای پزشکی مدرن خود به صورت 24 ساعته به ارایه خدمات خود را در بخش داخلی، اطفال، جراحی عمومی، ارتوپدی, جراحی تروما و پروتز مفصل، مراقبتهای ویژه نوزادان، بیهوشی و اورژانس ادامه می دهد.

کیفیت خدمات بیمارستان خصوصی بیلگه, در سال 2009 با گواهینامه کیفیتISO 9001:2008 تایید گردیده است.

در نیمه دوم سال 2009، تمام مراحل لازم را برای گواهینامه مدیریت کیفیت به طور کامل انجام گردیده و با گذر از تست کیفیت مدرک مورد نظر اخذ گردیده است.

هدف از دریافت گواهی کیفیت ایزو 9001 در اصل هدف بهبود عملکرد بیمارستان، اطمینان از ایمنی بیماران و بهبود کیفیت خدمات به جای گواهی بوده است. به همین علت،جهت دریافت آخرین نسخه استاندارد کیفیت, همه کس از پزشکان تا کارمندان بیمارستان برای چندین ماه با جان و دل فعالیت کردند. ISO 9001: 2008 یعنی

با دانستن این که گواهینامه کیفیت ایزو 9001 یک استانداردی است که کیفیت سیستم مدیریت مؤثر را تعریف می کند، بیمارستان بیلگه در مراحل آماده سازی نتایج موفقیت آمیز در زمینه بهره وری خدمات، رضایت بیماران و وفاداری به بیماران را به دست آورده است.

چشم انداز ما

در مراقبت های بهداشتی؛ صداقت، اعتماد، احترام و رضایت بیمار به عنوان اصل اساسی؛

- ارائه خدمات بهداشتی و سلامتی با کیفیت و با قیمت مناسب

- عدم محدودیت در توسعه

- ایجاد تفاوت در تمام شاخه های بهداشتی

- استفاده از دانش و تکنولوژی سطح بالا و به روز

- تامین رضایت پرسنل جهت فعالیت مورد نظر

- ایجاد یک تیم واجد شرایط از پزشکان مجرب.

اهداف ما

با آگاهی از اهمیت سلامت انسان بدون به خطر انداختن ارزش های اخلاقی، بهره گیری از بالاترین سطح دانش و فن آوری پزشکی، با نرخ معقول و با کیفیت مناسب مراقبت های بهداشتی و سلامتی را سالانه به صورت قابل اعتماد و صادقانه برای افراد بیشتری ارائه می دهیم.

ارزش های ما

- صداقت

- علاقه و روی گشاده

- احترام به حقوق بیماران و بستگان آنها

- احترام به جامعه، محیط زیست و قانون

- پایبند به قوانین اخلاقی

- خدمات با کیفیت

- اعتماد دائمی

- مدرنیته

- توسعه مداوم

- اطلاعات در مورد مسئولیت مان

- همبستگی

- عشق و علاقه به کار مان

- اشتراک پذیر

ارتباط ما با بیماران و بستگانشان

بیمارستان بیلگه؛ در طول دوره خدمت 18 ساله، همیشه مورد توجه اهالی محل بوده است.ارتباط گرم بین کارکنان بیمارستان و بیماران ما همیشه پایدار بوده است. اساس این ارتباط در اعتماد دائمی مبتنی است. به عنوان کارکنان بیمارستان، بیماران و بستگان آنها را به عنوان عضو خانواده مان، مانند مادر، پدر، فرزند یا برادرمان می پذیریم. ما علاقه، عشق، لبخند و احترام لازم را نشان می دهیم. نشان موفقیت ما علاقه رو به رشد مردم به بیمارستان ما است. ما امیدواریم که این علاقه، که موجب اشتیاق متفاوت به کار ما می شود روز به روز افزایش یابد.

راحتی یک هتل در بیمارستان ما

بیمارستان دارای 28 اتاق بیمار، 20 درمانگاه، 3 اتاق عمل، 2 اتاق زایمان، 10 واحد مراقبت های ویژه نوزاد، آمبولانس خصوصی و پارکینگ رایگان می باشد.

تمام اتاق ها دارای زیرساخت هایی مانند سیستم تماس ضروری با پرستار، گاز های پزشکی مرکزی، اکسیژن، سیستم مکنده و سیستم های اعلام حریق می باشد.

اتاق بیمار دارای آب داغ، حمام، تهویه مطبوع، یخچال کوچک، کابینه لباس, تلویزیون ال سی دی، اینترنت بی سیم رایگان، تلفن، صندلی پهن و راحت، میز ناهار خوری قابل تنظیم و سرویس اتاق می باشد.

تخت بیماران دارای کنترل الکتریکی هیدرولیک است. سر، کمر و پاهای توسط بیمار از طریق کنترل می توان تنظیم گردد. لبه های تخت برای کودکان دارای حاشیه ی محافظ است.

دمپایی یکبار مصرف برای بیماران در بیمارستان موجود می باشد. همچنین؛ الزاماتی مانند صابون، شامپو، لوسیون، ناخن گیر، پاشنه کش، شانه و غیره در نظر گرفته شده است.