0850 460 95 75

Doktorlarımız

Op.Dr.Oğuz GÜLER

Kadın Hastalıkları ve Doğum

1976 İzmir, Karşıyaka doğumludur. 1993 yılında Eskişehir Fatih fen Lisesi’nden mezun olmuştur. Tıp eğitimini Ege Üniversitesi’nden 1999 yılında mezun olarak tamamlamış olup Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığını Bakırköy Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nden 2005 yılında almıştır. 2006 yılında GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştirma hastanesi’nde Askerlik Görevini yerine getirmiş ve 2007 tarihinde Batman Kozluk Devlet Hastanesi’nde Mecburi Hizmetini tamamlamıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır. Kasım 2007 tarihi itibariyle başladığı Özel Bilge Hastanesi’ndeki görevine devam etmektedir.

Akademik ve bilimsel faaliyetlerde bulunmuş, birçok ulusal ve uluslararası araştırma makalesi yayınlamıştır. İngiltere yerleşkeli saygın yayınevi ‘’İntech Open’’ tarafından 2018 yılında yayınlanan ‘’Cesarean Section’’ isimli Akademik Kitapta bölüm yazarlığı yapmıştır. Ayrıca 20. yılını bulan Kadın Hastalıkları ve Doğum hayatında 200 ün üstünde ulusal ve uluslararası kongre, bilimsel toplantı ve kurs katılımı mevcuttur.

İstanbul Tabib Odası, Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği(TJOD), Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği(TSRM), European Society of Human Reproduction and Embryology(ESHRE) gibi mesleki dernek ve oda üyelikleri mevcuttur.

Ocak 2018 itibariyle başladığı, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi, IVF (tüp bebek) bölümünde Üremeye Yardımcı Tedavi Klinik Uygulamaları Eğitimini tamamlamış ve Tüp Bebek Uzmanı olarak görev yapma yetkisini elde etmiştir. Tüm Kadın Hastalıkları ve Doğum (Obstetri, Jinekoloji ve İnfertilite) konularında hizmet vermekte olup, Özellikle:

Obstetrik Açıdan: Normal Gebelik (Gebelikte Beslenme, Gebelikte İlaç Kullanımı, Gebelikte Egzersiz vb) ve Riskli Gebelik takibi (Rahim içi Gelişme Geriliği, Gebelik Şekeri, Yüksek Tansiyon ve Gebelik, Gebelik Kolestazı, Erken Doğum Tehditi vb) Normal Doğum, Sezaryen Doğum, Epidural Anestezi ile Normal Doğum, Sezaryen Doğum sırasında Myom alınması, gibi konularda,

Jinekolojik Açıdan: Tüp Bebek uygulamaları, En son tıbbi bilgiler ışığında İnfertilite (Kısırlık) tedaviler, Aşılama uygulamaları, İdrar kaçırma sorunları, Menopozal sorunlar, Kadın genital kanser taramaları, Kadın genital iyi huylu hastalıklarının tedavisi, Laparoskopik tanısal ve tedavi edici ameliyatlar, Histeroskopi ve Salin İnfüzyon Sonografi işlemleri, Vajinal ve Abdominal kadın hastalıkları ameliyatları, Genital estetik ameliyatlar (Labiaplasti, Vajinoplasti vb) gibi konularda yoğunlaşmıştır.

Hafta içi 09:00-17:00 hasta kabul etmekte olup çalışma ve nöbet günleri için çağrı merkezimizden bilgi alınız.

Op.Dr.Oğuz GÜLER'e Sorun